پرفکت مانی Perfect Money چیست

در این مطلب به معرفی سایت و سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی و ویژگی های perfect money پرداخته شده است .

۱۴۰۲/۰۳/۳۰ ۱۱:۳۹
۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۲:۱۲
 0
پرفکت مانی Perfect Money چیست

سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی در واقع نوعی کیف پول بین المللی است که کاربران بازار آنلاین با استفاده از آن می توانند در سریع ترین زمان ممکن و با امنیت بسیار بالا به خرید از فروشگاه ها و پرداخت آنلاین ،  خرید و فروش ارز ها و رمز ارز های مختلف موجود در بازار بپردازند ، علاوه بر این با استفاده از سیستم پرفکت مانی امکان ذخیره ارز در حساب کاربری خود و دریافت سود ماهانه بابت آن نیز وجود دارد . 

سیستم پرفکت مانی در سال 2007 در کشور پاناما ساخته شد اما کمپانی آن در شهر زوریخ واقع در کشور سوئیس قرار دارد . یکی از ویژگی هایی که سبب محبوبیت هرچه بیشتر این سیستم پرداخت آنلاین در مقابل سایر رقیبان به ویژه پی پال ( paypal ) است عدم توجه آن به تحریم ها و ارائه خدمات به تمامی کشور ها با دریافت مقدار منطقی کامزد می باشد . این ویژگی سبب محبوبیت هرچه بیشتر Perfect Money در نزد افراد به ویژه افرادی که مشغول بیزنس و تجارت به صورت آنلاین هستند شده است .

در واقع پرفکت مانی نوعی کیف پول دیجیتالی است که امکان تبدیل ارز های مختلف به ارز های دیجیتال و برعکس ، ذخیره پول ، پرداخت در سایت هایی که آن را می پذیرند و... را به کاربران خود می دهد . برای استفاده از امکانات این کیف پول ابتدا باید وارد سایت perfectmoney شده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده ، پس از انجام این کار شما قادر به فعالیت در این سایت می باشد .

پرفکت مانیPerfect Money ) یک شرکت و سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که دارای مجوز انتشار پول الکترونیک بوده و  کاربران با استفاده از آن می توانند در بستری ایمن به انجام تراکنش های مالی خود به صورت آنلاین بپردازند . در واقع پرفکت مانی نوعی کیف پول الکترونیک است که در آن می توان واحد های ارز واقعی را به واحد های ارز دیجیتال و یا برعکس تبدیل کرد . 

نحوه کارکرد پرفکت مانی به این صورت است که پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت به آدرس  perfectmoney با خرید مقدار مشخصی واحد پرفکت مانی اقدام به شارژ کردن حساب کاربری خود کرده و سپس با مراجعه به سایت ها ، فروشگاه ها ، صرافی ها و سایر مکان هایی که پذیرنده این نوع ارز هستند می توان اقدام به خرید ارز های دیجیتال مختلف ، کالا های مختلف و ... کرد