انواع حساب در پرفکت مانی​

۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۰۰:۳۱
۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۰۰:۳۳
 0
انواع حساب در پرفکت مانی​

پلتفرم مالی پرفکت‌مانی دو نوع حساب مختلف را برای استفاده مشتریان خود در دسترس قرار داده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، هر کدام از آن‌ها را که می‌خواهید انتخاب کنید. انواع حساب پرفکت‌مانی عبارتند از:

  • حساب شخصی (Personal)
  • حساب مشاغل (Business)

حساب شخصی همانطور که از نامش پیداست، مخصوص استفاده افراد عادی و اشخاص حقیقی است. اگر قصد استفاده شخصی از سیستم پرفکت مانی را دارید، باید درهنگام ثبت نام، این نوع حساب را انتخاب کنید.

نوع دوم، حساب مخصوص شرکت‌ها و اشخاص حقوقی می‌باشد. شرکت‌ها و کمپانی‌هایی که برای نقل و انتقالات مالی بین‌المللی، نیاز به یک سیستم پرداخت دارند، می‌توانند از این حساب پرفکت مانی استفاده کند. در حساب‌های بیزینس یا مشاغل، امکانات بیشتری در نظر گرفته شده است. در این نوع حساب‌ها می‌توانید به طور همزمان چندین تراکنش و نقل و انتقال مالی داشته باشید.

فرقی نمی‌کند که حساب شما از نوع شخصی باشد یا حساب بیزینس، در هر حال پرفکت‌مانی برای هر حساب سه سطح تعریف کرده که عبارتند از:

  • معمولی (Normal)
  • ویژه (Premium)
  • شریکی (Partner)

سطح معمولی: هر کاربر پس از ثبت نام در پرفکت‌مانی، در این سطح قرار می‌گیرد. کاربران سطح معمولی می‌توانند بدون هیچگونه محدودیتی در پرفکت‌مانی فعالیت کنند.

سطح ویژه: کاربرانی که از تاریخ ثبت‌نام‌ آنها یک سال گذشته باشد، و در این مدت گردش حساب‌شان به میزان مشخصی رسیده باشند، می‌توانند سطح کاربری خود را به ویژه ارتقا دهند. در سطح کاربری ویژه کارمزد تراکنش‌های شما، همانند کارمزد حساب تأیید شده محاسبه می‌شود، حتی اگر فرآیند تأیید هویت را انجام نداده باشید.

سطح شریکی: این سطح کاربری برای افراد عادی در دسترس نیست. سطح شریکی یا شراکتی مخصوص اشخاص حقوقی یا صرافی‌هایی می‌باشد که به وسیله خود پرفکت مانی تأیید شده‌اند. در صورت درخواست ارتقا بسته شریکی و تأیید آن از سمت پرفکت‌مانی، می‌توان از از قابلیت‌های ویژه‌ای مانند بهره‌مندی از پایین‌ترین میزان کارمزد، و همچنین بیشترین سود سالانه استفاده کرد.