راهنمای احراز هویت در پرفکت مانی

در این مطلب به شما آموزش می دهیم چگونه حساب پرفکت مانی خود را وریفای کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۳ ۱۸:۱۲
۱۴۰۲/۰۴/۰۱ ۰۷:۵۶
 0

 چرا احراز هویت کنیم ؟

چرا احراز هویت کنیم ؟

 با توجه به تغییراتی که جدیدا در پرفکت مانی ایجاد شده ، از این به بعد هنگام انتقال وجه بین اکانتهای پرفکت مانی  از حسابهای وریفای شده به میزان 0.5 درصد و حسابهای وریفای نشده 1.99 درصد در هر تراکنش کسر خواهد شد . این تغییرات بیشتر برای شناسایی مشتریان صورت گرفته است . بنظر میرسد پرفکت مانی  با اینکار میخواهد طوری عمل کند که متهم به پولشویی نشود  و به سرنوشت لیبرتی رزرو دچار  نگردد

لذا به شما پیشنهاد میشود حساب خود را حتما وریفای کنید تا هنگام تراکنش ها دچار ضرر نشوید

امراحل وریفای پرفکت مانی عبارتند از :
  • تأیید هویت : وریفای پرفکت مانی با کارت ملی و اطلاعات هویتی شما انجام می شود.
  • تائید شماره تلفن شما : وریفای شماره در پرفکت مانی لازم است انجام شود.
  • تائید آدرس : این آدرس می تواند یک آدرس حقیقی در ایران باشد، به این دلیل که پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم نکرده است.

 مدارک مورد نیاز برای وریفای کردن حساب پرفکت مانی

مدارک مورد نیاز برای وریفای کردن حساب پرفکت مانی

1- مدرک شناسایی نام و مشخصات شما :

در صورتی که پاسپورت دارین اسکن آن کافی است در غیر اینصورت باید   کارت ملی  خود را  به دارالترجمه رسمی برده و ترجمه به زبان انگلیسی نمایید و پس از تایید توسط دارالترجمه اسکن آن را ارسال کنید

2- مدرک تایید آدرس

برای انکار نیاز به قبض تلفن ، آب ، گاز یا ... است که مانند بالا ترجمه باید شود . در صورتی که از کشور دیگری کارت های اعتباری یا سیمکارت دارید میتوانید از ضورتحسب آنبرای ادرس استفاده کنید

 توجه : اسکن حتما باید با کیفت باشد

بطور معمول وریفای کمتر از یک هفته طول خواهد کشید

 تنظیمات پرفکت مانی بررسی و اصلاح اطلاعات

تنظیمات پرفکت مانی بررسی و اصلاح اطلاعات

گادر اولین مرحله از مراحل آموزش احراز هویت پرفکت مانی، لازم است که به حساب خود لاگین کنید  پس از ورود به حساب کاربری خود برای تائید حساب پرفکت مانی لازم است که گزینه ی settings را از منوهای بالا  انتخاب کنید.

 پس از ورود به صفحه تنظیمات ، مشاهده خواهید کرد که وضعیت حساب شما Not Verified است

پیش از اقدام برای وریفای حساب باید پروفایل خود را مطابق با مشخصات واقعی و مدارک خود  پر کنید

 تأیید هویت

تأیید هویت

ولین مرحله از مراحل احراز هویت در آموزش وریفای پرفکت مانی، مربوط می شود به اطلاعات هویتی شما. برای وارد کردن اطلاعات هویتی از شما می خواهد که فایل اسکن پاسپورت، یا ترجمه ی رسمی کارت ملی یا گواهینامه رانندگی خود را آپلود و ارسال نمائید.

توجه نمائید که، برای ترجمه ی رسمی مدارک خود بهترین روش این است که به یک دارالترجمه معتبر مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که اطلاعات پاسپورت، کارت ملی یا گواهینامه شما دقیقا باید با اطلاعات هویتی شما موقع ثبت نام و افتتاح حساب پرفکت مانی ، مطابقت داشته باشد.

پس از ارسال فایل، در صورتی که اطلاعات شما تائید شود، از طریق یک ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما می توانید وارد مرحله بعد احراز هویت پرفکت مانی شوید.

 تایید آدرس

تایید آدرس

در آموزش وریفای پرفکت مانی، مرحله دوم مربوط می شود به تائید آدرس. در این مرحله لازم است که قبض آب، برق، تلفن و یا قبض موبایل خود را رسما ترجمه نموده و برای پرفکت مانی ارسال نمائید.

در این مرحله نیز لازم است دقت داشته باشید که آدرس مندرج در قبض ها، با آدرس پروفایل شما در پرفکت مانی مطابقت داشته باشد. همچنین بیشتر از 3 ماه از تاریخ صدور قبوض نگذشته باشد؛ به علاوه قبض ها حتما به نام صاحب حساب پرفکت مانی صادر شده باشد.

در این مرحله نیز پس از تائید اسکن قبض های مربوط به آب و برق  و ... ، یک ایمیل برای شما ارسال می شود برای تائید اطلاعات ارسالی. پس از آن می توانید به مرحله ی سوم از مراجل احراز هویت پرفکت مانی بروید.

 تأیید شماره تلفن

تأیید شماره تلفن

مرحله ی آخر وریفای اکانت پرفکت مانی مربوط می شود به تأیید شماره تلفن شما. شما باید شماره تلفن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و آن را تأیید نمائید. پس از آن ظرف مدت یک دقیقه با شما تماس خواهند گرفت. پس باید به دقت گوش دهید و برای تکمیل تأیید شماره تلفن، کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد نمائید. نکته ی مهم در مرحله ی سوم این است که چون Perfect Money  یک سرویس بین المللی است، لازم است که مطمئن شوید شماره تلفن خود را در قالب بین المللی وارد کرده اید. 

توجه کنید قبل از  تایید مدارک و آدرس  امکان وریفای تلفن نیست

اینجا اتمام فرایند وریفای پرفکت مانی است؛ تبریک می گوئیم! شما هم اکنون یک اکانت پرفکت مانی وریفای شده دارد. هنگامی که شما 3 مرحله را به اتمام رساندید، می توانید از تمامی خدمات پرفکت مانی بهره مند شوید و به علاوه هزینه های اضافه را برای انجام تراکنش های خود نپردازید.