راهنمای گام به گام افتتاح حساب پرفکت مانی

در این مقاله باهم مراحل عضویت و افتتاح حساب پرفکت مانی را بصورت کامل و جامع مطالعه میکنیم

۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۲:۵۵
۱۴۰۲/۰۶/۰۷ ۰۰:۳۹
 0

امروزه طیف وسیعی از سیستم های ارائه دهنده پول الکترونیکی بصورت آنلاین وجود دارند که دریافت و ارسال پول در مرزهای محلی و بین المللی را آسان می کند. یکی از بهترین پردازنده های پرداخت که با هدف ارائه خدمات انتقال، دریافت و پرداخت استفاده به صورت آنلاین و بدون محدودیت فعالیت می کند پرفکت مانی است. در ادامه این مقاله با آموزش افتتاح حساب و عضویت در پرفکت مانی با ما همراه باشید.

اگر قصد استفاده از خدمات و کاربرد های این سیستم پرداخت آنلاین را دارید ابتدا باید اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی از طریق راهنمای گام به گام زیر نمایید.

1. ورود به سایت و انتخاب گزینه ثبت نام

ورود به سایت و انتخاب گزینه ثبت نام

وارد سایت رسمی پرفکت مانی به آدرس perfectmoney.com شوید و از نوار بالا گزینه ثبت نام یا “Sign up” را انتخاب نمایید.

2. تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام

تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام

در این مرحله یک فرم اطلاعات شامل بخش های مختلف به شما نمایش داده می شود که باید بخش های مختلف آن را با اطلاعات شخصی خود به صورت دقیق و صحیح بصورت انگلیسی  تکمیل نمایید.

3. تکمیل ثبت نام و ارسال پیام شماره عضویت

تکمیل ثبت نام و ارسال پیام شماره عضویت

در این مرحله اگر اطلاعات به صورت صحیح وارد شود پیام زیر به شما نمایش داده می شود و اعلام می شود که پیامی حاوی شماره عضویت یا “Member ID” به آدرس ایمیل شما ارسال شده است که با استفاده از آن میتوانید وارد حساب کاربری پرفکت مانی خود شوید.

4. دریافت ایمیل تایید عضویت و ممبر آیدی

دریافت ایمیل تایید عضویت و ممبر آیدی

حال به ایمیلی که هنگام ثبت دام داده اید رفته و  از پیغام ارسالی پرفکت مانی میتوانید ممبر آیدی  یا همان نام کاربری لاگین خود را ببینید .

توجه! به دلایل ایمنی، سیستم به هیچ وجه گذرواژه کاربران را به آدرس ایمیل آنها نمی‌فرستد.

5. ورود به حساب کاربری

ورود به حساب کاربری

پس از پایان فرایند ساخت حساب پرفکت مانی می توانید از طریق صفحه “Login” و با وارد کردن شناسه کاربری ارسال شده با ایمیل و رمز عبوری که انتخاب کرده اید، وارد حساب کاربری خود شوید.

6. نکات مهمی در ساخت حساب پرفکت مانی

نکات مهمی در ساخت حساب پرفکت مانی باید به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

  • هنگام ورود اطلاعات در فرم ثبت نام حتما از اطلاعات واقعی خود استفاده کنید تا در فرایند احراز هویت و وریفای حساب پرفکت مانی دچار مشکل نشوید.
  • انتخاب نام حساب اختیاری است. این نام برای این است که حساب کاربری شما با آن صدا زده شود و در وارد شدن شما به سیستم استفاده نمی شود.
  • بهتر است در بخش شماره تلفن یک شماره موبایل وارد کنید تا برای فعال سازی اعلانات پیامکی مورد استفاده قرار بگیرد.
  • برای انتخاب نوع حساب اگر حساب شما شخصی است گزینه Personal و اگر حساب شما تجاری و مرتبط با کسب و کار شما است، Business را انتخاب کنید.