چگونه پرفکت مانی رایگان بدست آوریم؟

راهنمای دریافت و بدست آوردن پرفکت مانی و ووچر رایگان

۱۴۰۲/۰۳/۲۵ ۱۲:۴۷
۱۴۰۲/۰۳/۳۰ ۰۹:۵۷
 0
چگونه پرفکت مانی رایگان بدست آوریم؟

آیا پرفکت مانی رایگان وجود دارد؟

ممکن است تابحال هنگام جستجوی گوگل یا در تبلیغات مختلف با عبارت ووچر یا پرفکت مانی رایگان برخورده باشید و وسوسه شده باشید در مورد آن اطلاع کسب کنید یا حتی بدنبال دریافت آن باشید  متأسفانه اغلب افراد در این جستجوها، به وب‌سایت‌های عجیبی برخورد می‌کنند که همگی آنها ادعای ارائه پرفکت مانی رایگان را دارند.  برخی از آنها شما را به وب‌سایت‌های خارجی هدایت می‌کنند که  ادعای پرداخت پرفکت مانی تنها با چند کلیک ساده را دارند.یا ادعا میکنند که در ازای نمایش چند تبلیغ یا کلیک بر روی آنها، به شما پرفکت مانی رایگان می‌دهند.

همچنین تعدادی  از وب‌سایت‌های کلاهبرداری وجود دارند که شما را به نصب اپلیکیشن‌های مختلفی ترغیب می‌کنند. اگرچه این اقدامات در ازای دریافت پرفکت مانی رایگان بسیار ناچیز به نظر می‌رسد، توجه کنید  نمی‌توان از این روش‌ها پرفکت مانی رایگان را به دست آورد.

البته این موضوع به معنی نبود پرفکت مانی رایگان نیست، بلکه می‌توان از روش‌های مطمئن و اثبات شده، پرفکت مانی رایگان را هم به دست آورد؛و نیازی به نصب اپلیکیشن، تماشا کردن تبلیغات یا کلیک بر روی آن ندارید. 

روش‌های دریافت پرفکت مانی یا ووچر رایگان

پرفکت مانی رایگان تنها از طریق روش‌هایی به دست می‌آید که خود شرکت پرفکت مانی آنها را تأیید و البته بستر لازم را فراهم کرده است. در واقع این دو روش توسط خود شرکت پرفکت مانی ارائه شده و برای انجام آنها نیاز به سرمایه یا انجام تبلیغات مختلف دارید .  در نظر داشته باشید که برای انجام هر دوی این روش‌ها باید یک حساب پرفکت مانی داشته باشید.( بهتر است این حساب وریفای شده باشد تا سود دریافتی شما بیشتر و کارمزد کمتری را هم بابت انتقال بپردازید)

نکته ای که باید بدانید، زمان‌بر بودن این روش‌ها است. در واقع نمی‌توان به‌صورت فوری به پرفکت مانی رایگان دست یافت. اما در صورت موفقیت، می‌توان به عنوان یک سرمایه گذاری یا درآمد جانبی هم روی آن حساب کرد.

پرفکت مانی رایگان از طریق سرمایه‌گذاری

ساده‌ترین و البته ایمن‌ترین راه برای دریافت پرفکت مانی رایگان،  استفاده از قابلیت سرمایه‌گذاری این شبکه است. در واقع این پلتفرم بستری را فراهم کرده تا کاربران بتوانند دارایی‌های خود را در این شبکه قرار داده و به‌ازای آن هم سود مشخص دریافت کنند. شبکه پرفکت مانی برای جذب سرمایه و دارایی کاربران، یک برنامه مطمئن برای پرداخت سود را ایجاد کرده است. برای پایه این برنامه سالانه ۴ درصد سود به کاربرانی پرداخت می‌شود که دارایی خود را در داخل این شبکه قرار داده باشند.

در صورت وریفای بودن  حساب کاربری و با توجه به 0.5درصد بودن کارکزد انتقال آن در این حالت می‌توان تا حدی نسبت به اقتصادی بودن این روش مطمئن شد.

البته این میزان سود برای کاربران ایرانی چندان چشمگیر نیست ( جدا از بحث تورم و افزایش قیمت دلار )  چون بانک‌های داخلی سود سالانه بیشتری ( حداقل 20  درصد ) بیشتری ارائه می‌دهند.  اما   می‌تواند برای سرمایه‌گذاران خارجی مناسب باشد.

البته در این زمینه یک موضوع حائز اهمیت دیگر وجود دارد . اگر بتوانید چنین حساب از نوع پارتنر یا همکار  را در پرفکت مانی ایجاد کرده و پول خود را در آن قرار دهید، سالانه ۸ درصد سود خواهید داشت که البته با توجه به ساختار مرکب آن به حدود ۸.۵ درصد هم می‌رسد. باید به‌خاطر داشته باشید که این حساب مخصوص بیزینس‌ها و کسب‌وکارهایی است که از پرفکت مانی به‌عنوان یک روش پرداخت استفاده می‌کنند، لذا ایجاد آن مستلزم شرایط خاصی است.

پرفکت مانی رایگان با زیرمجموعه‌گیری

روش دیگری که برای به‌دست‌آوردن پرفکت مانی رایگان وجود دارد، زیرمجموعه‌گیری در داخل این شبکه است. در واقع شما با دعوت کردن افراد دیگر به این شبکه، می‌توانید مبلغی از تراکنش‌های سالانه آن‌ها را دریافت کنید. در حالت کلی این مبلغ یک درصد  است که به‌صورت ماهیانه به‌حساب شما منظور می‌شود. البته باید عنوان کنیم که ممکن است در نگاه اول رقم یک درصد برای بسیاری از افراد چندان قابل‌توجه نباشد، اما باید بدانید که در صورت جذب کاربران بالا یا سرمایه‌گذاران بزرگ، این رقم می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

همچنین  زیرمجموعه‌گیری راهکاری است که نیازی به هیچ‌گونه سرمایه‌ای ندارد. شما کافی است تا آن را در بستر اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی‌تان تبلیغ کنید. بدین منظور   پس از عضویت و ورود در پرفکت مانی  ،  به بخش زیرمجموعه‌گیری بروید. در این بخش یک لینک وجود دارد که بایستی آن را به زیرمجموعه‌های خود ارائه دهید. هرکسی که از طریق این لینک شما ثبت‌نام کند، به‌عنوان زیرمجموعه شما حساب می‌شود. ساختار این کد به‌صورت زیر است:

https://perfectmoney.com/?ref=account

البته باید به‌جای account،  ممیز آیدی خود را وارد کنید . در این حالت لینک اختصاصی شما آماده است و می‌توانید از آن برای به‌دست‌آوردن پرفکت مانی رایگان استفاده کنید.

توجه کنید که ممبر آیدی با حساب دلاری پرفکت مانی شما که با U  شروع میشود فرق دارد

برای مثلا لینک رفرال میهن پی برای ثبت نام بدین صورت است 

https://perfectmoney.com/?ref=2474501