همه چیز درباره ووچر پرفکت مانی و ووچر

خلاصه آنچه در مورد پرفکت مانی باید بدانید

۱۴۰۲/۰۶/۰۶ ۲۲:۲۶
۱۴۰۲/۰۹/۲۸ ۲۰:۴۶
 0
دراین مقاله به مفهوم پرفکت مانی،مزایا و معایب پرفکت مانی و ساخت حساب پرفکت مانی Perfect Money  بصورت خلاصه میپردازیم پس تا انتها همراه ماباشید. فهرست مطالب این مقاله به صورت تیتر وار با هم مرور می‌کنیم:
 • پرفکت مانی چیست
 • مزایا و معایب پرفکت مانی
 • کارمزد پرفکت مانی
 • راهنمای احراز هویت در پرفکت مانی
 • انواع حساب پرفکت مانی
 • ساخت حساب پرفکت مانی Perfect Money

سیستم پرفکت مانی در سال 2007 در کشور پاناما ساخته شد اما کمپانی آن در شهر زوریخ واقع در کشور سوئیس قرار دارد . یکی از ویژگی هایی که سبب محبوبیت هرچه بیشتر این سیستم پرداخت آنلاین در مقابل سایر رقیبان به ویژه پی پال ( paypal ) است عدم توجه آن به تحریم ها و ارائه خدمات به تمامی کشور ها با دریافت مقدار منطقی کامزد می باشد . این ویژگی سبب محبوبیت هرچه بیشتر Perfect Money در نزد افراد به ویژه افرادی که مشغول بیزنس و تجارت به صورت آنلاین هستند شده است .
 اطلاعات بیشتردر مورد معرفی پرفکت مانی

هرسیستمی در دنیا دارای معایب و مزاییی  هست که بسته به کاربرد آن و مشتریان آنها تعریف می شود .

مزایای پرفکت مانی:
 • ناشناس بودن تراکنش: در هنگام ارسال پول، گیرنده نهایی فقط از شماره حساب و ورود کاربر مطلع است.
 • پرفکت‌مانی کاربران ایرانی زیادی دارد.
 • دریافت سود ماهانه
معایب پرفکت مانی:
 • یکی از معایب اصلی سیستم پرداخت، غیرقابل بازگشت بودن عملیات است. اگر شما پرداختی را اشتباها انجام دهید و یا پای کلاهبرداری در میان باشد، بازپس‌گیری پول غیرممکن است.

 اطلاعات بیشتردر مورد معایب و مزایای پرفکت مانی

کارمزد های پرفکت مانی برای شارژ ، برداشت و تبدیل بصورت زیر است :

1- انتقال داخلی بین حسابهای پرفکت مانی :
برای حساب وریفای شده : 0.5%
برای حساب وریفای نشده : 1.99%

 اطلاعات بیشتردر مورد کارمزد  پرفکت مانی

 با توجه به تغییراتی که جدیدا در پرفکت مانی ایجاد شده ، از این به بعد هنگام انتقال وجه بین اکانتهای پرفکت مانی  از حسابهای وریفای شده به میزان 0.5 درصد و حسابهای وریفای نشده 1.99 درصد در هر تراکنش کسر خواهد شد . این تغییرات بیشتر برای شناسایی مشتریان صورت گرفته است . بنظر میرسد پرفکت مانی  با اینکار میخواهد طوری عمل کند که متهم به پولشویی نشود  و به سرنوشت لیبرتی رزرو دچار  نگردد

لذا به شما پیشنهاد میشود حساب خود را حتما وریفای کنید تا هنگام تراکنش ها دچار ضرر نشوید

امراحل وریفای پرفکت مانی عبارتند از :
 • تأیید هویت : وریفای پرفکت مانی با کارت ملی و اطلاعات هویتی شما انجام می شود.
 • تائید شماره تلفن شما : وریفای شماره در پرفکت مانی لازم است انجام شود.
 • تائید آدرس : این آدرس می تواند یک آدرس حقیقی در ایران باشد، به این دلیل که پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم نکرده است.

 اطلاعات بیشتردر مورد وریفای حساب پرفکت مانی

پلتفرم مالی پرفکت‌مانی دو نوع حساب مختلف را برای استفاده مشتریان خود در دسترس قرار داده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، هر کدام از آن‌ها را که می‌خواهید انتخاب کنید. انواع حساب پرفکت‌مانی عبارتند از:

 • حساب شخصی (Personal)
 • حساب مشاغل (Business)

حساب شخصی همانطور که از نامش پیداست، مخصوص استفاده افراد عادی و اشخاص حقیقی است. اگر قصد استفاده شخصی از سیستم پرفکت مانی را دارید، باید درهنگام ثبت نام، این نوع حساب را انتخاب کنید.

 اطلاعات بیشتردر مورد انواع حساب پرفکت مانی

امروزه طیف وسیعی از سیستم های ارائه دهنده پول الکترونیکی بصورت آنلاین وجود دارند که دریافت و ارسال پول در مرزهای محلی و بین المللی را آسان می کند. یکی از بهترین پردازنده های پرداخت که با هدف ارائه خدمات انتقال، دریافت و پرداخت استفاده به صورت آنلاین و بدون محدودیت فعالیت می کند پرفکت مانی است. در ادامه این مقاله با آموزش افتتاح حساب و عضویت در پرفکت مانی با ما همراه باشید.

اگر قصد استفاده از خدمات و کاربرد های این سیستم پرداخت آنلاین را دارید ابتدا باید اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی از طریق راهنمای گام به گام زیر نمایید.

 راهنمای افتتاح حساب پرفکت مانی

ه طور کلی ووچر پرفکت مانی را می‌توانید مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه در نظر بگیرید با این تفاوت که فیزیکی نیست.
به سادگی می‌توانید با وارد کردن کدهای موجود در این ووچرها، کالا و خدمات مورد نیاز خود را از سایت‌های خارجی خریداری نمایید. همچنین امکان شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر وجود دارد.

ووچر پرفکت مانی چیست ؟